40%

BLUZA ESSENTIAL TOMMY HILFIGER

155,40 469,00 

Poprzednia najniższa cena: 155,40 .

Tabela rozmiarów

Dodaj do ulubionych Dodaję do listy Dodane do listy ulubionych
SKUKN0KN01279 L69 Kategorie, , ,

Bluza z kolekcji Baby dla maluszka, marki Tommy Hilfiger, typu regular fit w kolorze turkusowym, uszyta z bawełny organicznej.

Model: KN0KN01279

Szczegóły produktu:

  • Bawełna organiczna ze stretchem
  •  Okrągły dekolt
  • Zapięcie na zatrzask na ramieniu
  • Ściągacz na mankietach i na dole
  • Logo Tommy Hilfiger na piersi

Skład i pielęgnacja:

  • 95% bawełna organiczna, 5% elastan

Pranie zgodnie z metką

 

Marka

Rozmiary

62, 68, 80, 86

Grupa towarowa

odziez

Model

KN0KN01279 L69

Producent

Tommy Hilfiger

Producent_entity

Tommy Hilfiger

Rozmiar/Pojemność

62, 68, 74, 80, 86, 92

Typ produktu

Bluza

Kolor wiodący

Niebieski

Krój

Regular Fit

Płeć

Unisex Dziecko

Skład

95% bawełna organiczna, 5% elastan

Zapięcie

Na zatrzaski

Kolor

Niebieski

Identyfikator grupy war

KN0KN01279 L69

Close
Tabela rozmiarów

Niemowlak

EU Size445056626874.2580.258692
Ramiona13.7515.7518.2519.2520.520.521.521.523.75
Klatka piersiowa31.7536338.54345.54749.550.7552.5
Szyja17.2519.521.252222.523.52424.525
Wnętrze nóg15151719.2521.7524.252731.2534.5
Talia31.753638.75434546.548.7549.7550.5

Może spodoba się również…