KOMBINEZON ZIMOWY TOMMY HILFIGER

845,00 

Tabela rozmiarów

Dodaj do ulubionych Dodaję do listy Dodane do listy ulubionych

Kombinezon zimowy Tommy Hilfiger

Dwuczęściowy, kombinezon zimowy, w kolorze granatowym marki Tommy Hilfiger dla chłopca oraz dla dziewczynki. Kombinezon składa się kurtki z kapturem zapinanej na zamek, oraz ze spodni na regulowanych szelkach. Wypełnienie ekologiczne, zapewniające wysoki komfort noszenia, oddychające oraz utrzymujące ciepło.

Model: KN0KN01523

  • Model z wypełnieniem Sorona® Aura, które jest lekkie i zapewnia optymalne ocieplenie. Dodatkowo polimer, z którego zostało wykonane jest częściowo pochodzenia roślinnego, co zmniejsza jego negatywny wpływ na środowisko.
  • Zapięcie na zamek.
  • Kaptur
  • Wykończenie ze ściągacza.
  • Wsuwane kieszenie w kurtce
  • Spodnie z szelkami (nieodpinane).
  • Szelki ozdobne logowane taśmy

Skład i materiał:

  • 100 % Poliester
  • Pranie zgodnie z metką
Rozmiary

68, 74, 80, 86, 92

Close
Tabela rozmiarów

Niemowlak

EU Size445056626874.2580.258692
Ramiona13.7515.7518.2519.2520.520.521.521.523.75
Klatka piersiowa31.7536338.54345.54749.550.7552.5
Szyja17.2519.521.252222.523.52424.525
Wnętrze nóg15151719.2521.7524.252731.2534.5
Talia31.753638.75434546.548.7549.7550.5

Może spodoba się również…