0%

BLUZA KB0KB07785 TOMMY HILFIGER

259,99  369,00 

Poprzednia najniższa cena: 259,99 .

Tabela rozmiarów

Dodaj do ulubionych Dodaję do listy Dodane do listy ulubionych
SKUBrak danych Kategorie,

Bluza chłopięca  KB0KB07785 Tommy Hilfiger wykonana z bawełny organicznej w szarym kolorze z aplikacja z tkaniny frotte z logo Tommy Hilfiger na przodzie.

Model: KB0KB07785

  • okrągły dekolt
  • ściągacz przy mankietach i przy dole
  • przyjemny i ciepły materiał
  • kolorowe logo

Skład i pielęgnacja:

  • 70% bawełna i 30% poliester
  • pranie zgodne z metką

 

Marka

Rozmiary

104, 110, 116, 122, 92, 98

Close
Tabela rozmiarów

Chłopak

EU Size (cm)98104110116122128140152164176
Ramiona24.2525.525.752727.752930.7533.535.7537
Klatka piersiowa54.25565860.5636471788691.5
Szyja25.52626.527.528.529.75313334.537
Wnętrze nóg4145.549.25525659.256570.0576.2582
Talia52.554.55556575963.5687376.25
Obniżona talia56606264666874.25818994

Może spodoba się również…