New

JOGGERY BABY TOMMY HILFIGER

259,00 

Poprzednia najniższa cena: 259,00 .

Tabela rozmiarów

Dodaj do ulubionych Dodaję do listy Dodane do listy ulubionych
SKUKN0KN01281 L67 Kategorie, , ,

Joggery baby linia Tommy Hilfiger Newborn, dresowe spodnie uszyte z elastycznej mieszanki bawełny organicznej, w kolorze turkusowym

Model: KN0KN01281

Najważniejsze informacje

• Organiczna bawełna pętelkowa ze stretchem
• Troczki z sygnowanej tasiemki w talii
• Ściągacz na mankietach
• Naszywana kieszeń z tyłu
• Branding Tommy Hilfiger
• Flaga Tommy Hilfiger wyhaftowana na tylnej kieszeni

Kształt i fason

• Nogawki wykończone mankietami

Skład i pielęgnacja

• 95% bawełna organiczna, 5% elastan

Pranie zgodne z metką

Rozmiary

62, 68, 74, 80, 86, 92

Close
Tabela rozmiarów

Niemowlak

EU Size445056626874.2580.258692
Ramiona13.7515.7518.2519.2520.520.521.521.523.75
Klatka piersiowa31.7536338.54345.54749.550.7552.5
Szyja17.2519.521.252222.523.52424.525
Wnętrze nóg15151719.2521.7524.252731.2534.5
Talia31.753638.75434546.548.7549.7550.5

Może spodoba się również…