0%

KURTKA TOMMY HILFIGER KB0KB07814

588,00 685,30 

Poprzednia najniższa cena: 588,00 .

Tabela rozmiarów

Dodaj do ulubionych Dodaję do listy Dodane do listy ulubionych

Kurtka chłopięca Tommy Hilfiger w kolorze zielonym o wzorze szachownicy. Ma regularny krój oraz odpinany kaptur.

Model: KB0KB07814

  • zapinana na zamek błyskawiczny
  • odpinany kaptur
  • wsuwanie kieszenie na zatrzaski
  • ściągacz przy mankietach i przy dole

Skład i pielęgnacja:

  • 100% poliester
  • pranie zgodnie z metką
Marka

Rozmiary

104, 110, 122, 140, 152, 164

Close
Tabela rozmiarów

Chłopak

EU Size (cm)98104110116122128140152164176
Ramiona24.2525.525.752727.752930.7533.535.7537
Klatka piersiowa54.25565860.5636471788691.5
Szyja25.52626.527.528.529.75313334.537
Wnętrze nóg4145.549.25525659.256570.0576.2582
Talia52.554.55556575963.5687376.25
Obniżona talia56606264666874.25818994

Może spodoba się również…