Hot

LONGSLEEVE BASIC 0202 L30 TOMMY HILFIGER

159,00 179,00 

Tabela rozmiarów

Dodaj do ulubionych Dodaję do listy Dodane do listy ulubionych

Longsleeve basic 0202 L30 Tommy Hilfiger wykonany z bawełny organicznej w kolorze zielonym o regularnym kroju.

Model: KS0KS00202 L30

  • okrągły dekolt
  • klasyczny krój
  • elastyczny materiał

Skład i pielęgnacja:

  • 100% bawełna
  • pranie zgodne z metką
Marka

Rozmiary

104, 110, 116, 122, 128, 140, 152, 164, 98

Close
Tabela rozmiarów

Chłopak

EU Size (cm)98104110116122128140152164176
Ramiona24.2525.525.752727.752930.7533.535.7537
Klatka piersiowa54.25565860.5636471788691.5
Szyja25.52626.527.528.529.75313334.537
Wnętrze nóg4145.549.25525659.256570.0576.2582
Talia52.554.55556575963.5687376.25
Obniżona talia56606264666874.25818994

Może spodoba się również…