Hot 26%

LONGSLEEVE TOMMY HILFIGER

183,20 199,00 

Poprzednia najniższa cena: 183,20 .

Tabela rozmiarów

Dodaj do ulubionych Dodaję do listy Dodane do listy ulubionych

Longsleeve Tommy Hilfiger

Bluzka z długim rękawem, dla chłopca marki Tommy Hilfiger. Koszulka dwuwarstwowa – długi oraz krótki rękaw 2 w 1. Kolor granatowy, logo naszywane.

 

Model: KB0KB07793

• Dżersej z czystej bawełny organicznej
• Okrągły dekolt
• Branding Tommy Hilfiger
• Flaga Tommy Hilfiger wyhaftowana na rękawie

Kształt i fason

• Dwuwarstwowe rękawy
• Długie rękawy

Skład i pielęgnacja:

  • 100% bawełna
  • pranie zgodne z metką

 

Marka

Rozmiary

122, 140, 152, 164, 176

Close
Tabela rozmiarów

Niemowlak

EU Size445056626874.2580.258692
Ramiona13.7515.7518.2519.2520.520.521.521.523.75
Klatka piersiowa31.7536338.54345.54749.550.7552.5
Szyja17.2519.521.252222.523.52424.525
Wnętrze nóg15151719.2521.7524.252731.2534.5
Talia31.753638.75434546.548.7549.7550.5

Może spodoba się również…