0%

SPODNIE KB0KB07727 TOMMY HILFIGER

295,00  399,00 

Poprzednia najniższa cena: 295,00 .

Tabela rozmiarów

Dodaj do ulubionych Dodaję do listy Dodane do listy ulubionych
SKUBrak danych Kategorie,

Spodnie sztruksowe ( bawełna ograniczoną ze stretchem) dla chłopca w stylu chino, KB0KB07727 Tommy Hilfiger, w kolorze granatowym. Spodnie posiadają wewnętrzna regulacje pasa ( guziki i gumki)

Model: KB0KB07727

  • Sztruks z bawełny organicznej ze stretchem
    • Zapięcie na zamek i guzik
    • Dwie ukośne kieszenie z przodu
    • Dwie naszywane kieszenie z tyłu
    • Branding Tommy Hilfiger
    • Flaga Tommy Hilfiger wyhaftowana na wysokości biodra

 

Skład i pielęgnacja:

  • 98% bawełna organiczna, 2% elastan
  • Produkt zawiera niezależnie certyfikowaną bawełnę organiczną, co oznacza, że była ona uprawiana bez chemicznych pestycydów, nawozów chemicznych i nasion modyfikowanych genetycznie.

 

Rozmiary

128, 140, 152, 164, 176

Close
Tabela rozmiarów

Chłopak

EU Size (cm)98104110116122128140152164176
Ramiona24.2525.525.752727.752930.7533.535.7537
Klatka piersiowa54.25565860.5636471788691.5
Szyja25.52626.527.528.529.75313334.537
Wnętrze nóg4145.549.25525659.256570.0576.2582
Talia52.554.55556575963.5687376.25
Obniżona talia56606264666874.25818994

Może spodoba się również…