Hot 0%

SWETER WARKOCZOWY SPLOT TOMMY HILFIGER

221,40 399,00 

Poprzednia najniższa cena: 221,40 .

Tabela rozmiarów

Dodaj do ulubionych Dodaję do listy Dodane do listy ulubionych
SKUKB0KB07827 Kategorie,

Sweter warkoczowy splot Tommy Hilfiger

Sweter dla chłopca, w kolorze granatowym marki Tommy Hilfiger wykonany z mieszanki bawełny organicznej o klasycznym fasonie. Małe logowanie na przodzie, splot warkoczowy na całej powierzchni.Ciepły i miły w dotyku.

Model: KB0KBO7827

  • okrągły dekolt
  • splot warkoczowy
  • ściągacz przy mankietach, dekolcie i na dole
  • bawełna organiczna
  • togo Tomy Hilfiger wyhaftowane na piersi

Skład i pielęgnacja:

  • 60% bawełna i 40% akryl
  • pranie zgodne z metką

 

Marka

Rozmiary

122, 128, 140, 164

Close
Tabela rozmiarów

Niemowlak

EU Size445056626874.2580.258692
Ramiona13.7515.7518.2519.2520.520.521.521.523.75
Klatka piersiowa31.7536338.54345.54749.550.7552.5
Szyja17.2519.521.252222.523.52424.525
Wnętrze nóg15151719.2521.7524.252731.2534.5
Talia31.753638.75434546.548.7549.7550.5

Może spodoba się również…