Hot

SPODNIE DRESOWE TOMMY HILFIGER

369,00 

Tabela rozmiarów

Dodaj do ulubionych Dodaję do listy Dodane do listy ulubionych
SKUKB0KB07843 Kategorie, , , Tag

Spodnie dresowe chłopięce wykonane z bawełny organicznej z aplikacją  z tkaniny frotte z logo Tommy Hilfiger na nogawce.

Model: KB0KB07843

  • zwężane w nogawce
  • kieszenie po bokach
  • kolorowe logo Tommy Hilfiger

Skład i pielęgnacja:

  • 70% bawełna, 30% poliester
  • pranie zgodne z metką
Marka

Rozmiary

104, 116, 122, 92, 98

Close
Tabela rozmiarów

Chłopak

EU Size (cm)98104110116122128140152164176
Ramiona24.2525.525.752727.752930.7533.535.7537
Klatka piersiowa54.25565860.5636471788691.5
Szyja25.52626.527.528.529.75313334.537
Wnętrze nóg4145.549.25525659.256570.0576.2582
Talia52.554.55556575963.5687376.25
Obniżona talia56606264666874.25818994

Może spodoba się również…